recenzja singla: happysad – Niezapowiedziana
recenzja singla: happysad – Niezapowiedziana

8

Wiadomo jak to jest z singlami w Polsce. Zazwyczaj nie wydaje się ich, są umowne, jako teledyski  i piosenki do radiowych rozgłośni. W sumie żadna różnica, zważywszy na fakt, że i tak bym ich pewnie nie kupował. Plusem byłoby najwyżej więcej okładek do wrzucania na stronę, ale do rzeczy… Do walki na rodzimych listach przebojów z ostatniej płyty Happysad wytypowano niewątpliwy „highlight” albumu „Ciepło/Zimno” czyli kawałek „Niezapowiedziana”. Wybór zrozumiały w każdym calu. Mamy tu urzekająco swobodną melodyjność, pogodny wydźwięk warstwy muzycznej i tekst w rodzaju tych, do których Kuba Kawalec zdążył przyzwyczaić. Zwraca ponadto uwagę ciekawa aranżacja, wkomponowane z gracją chórki i trąbka, a kiedy słyszę fragment Bo ja owijam wokół palca wolny czas, I miejsce dla ciebie mam, Przyjedź obudź nas, aż chce mi się śpiewać. Na początek tygodnia, idealne.

Napisany przez Łukasz Zwoliński 2 Komentarzy , , , , , , , ,

2 komentarze

 • happysadomaniaczka pisze:

  Taaaak, zgadzam się, ta piosenka jest świetną zresztą jak cały ten zespół!
  happysad to moja miłość <3 a wokal Kuby ;oo eh to jest coś…

  Wszystkie piosenki to przyjemność dla moich uszu <3 od pół roku słucham tylko piosenki tego zespołu, ŻADNEJ innej <3 chłopaki oby tak dalej! Czekamy na nowe, genialne kawałki!

  PS. Zapraszamy częściej do Lublina :)

 • N. pisze:

  Uwielbiam tą piosenkę! W ogóle cała płyta jest naprawdę świetna. Od dawna ich słucham i właśnie utwory z tej płyty należą do moich ulubionych. po prostu – happysad wie, co to muzyka, a nie takie puste brzmienia bez wymowy.

  P.S.: Żywiec czeka! :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>